• (22) 460 55 67 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00
1&1 kończy oferowanie produktów i świadczenie
usług na polskim rynku
Nowy partner - nowe możliwości

W 2015 roku udało nam się pozyskać silnego partnera hostingowego na polskim rynku, firmę home.pl. Nawiązanie współpracy z
ekspertem w dziedzinie usług hostingowych bezpośrednio przyczyniło się do naszej decyzji o zakończeniu oferowania produktów i świadczenia usług na polskim rynku pod marką 1&1.

Szanowni Klienci,

dziękujemy za okazane nam zaufanie oraz wybór produktów i usług firmy 1&1. Niestety, jesteśmy zmuszeni poinformować, że od dnia 29.05.2017 zakup nowych produktów przez stronę www.1and1.pl nie jest już możliwy.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod numerem telefonu (22) 460 55 67. Nasza infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Opłata jak za połączenie lokalne.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół 1&1

Ważne informacje dla naszych Klientów
Co to dla Ciebie oznacza?

Do końca okresu umownego możesz korzystać ze swoich produktów oraz usług tak jak dotychczas. Zwróć uwagę, że na 4 tygodnie przed upływem okresu umownego otrzymasz od nas dodatkowe powiadomienie.

Zacznij działać już teraz!

Najpóźniej do dnia końca umowy zabezpiecz wszystkie swoje dane, treści stron internetowych, domeny oraz zawartość skrzynek e-mail, a następnie przenieś je do innego usługodawcy. Zwróć uwagę, że przeniesienie do innego oferenta usług hostingowych, przykładowo do naszego partnera home.pl, powinno również odbyć się najpóźniej do dnia końca Twojej umowy. W Centrum Pomocy 1&1 zestawiliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące rozwiązania Twojej umowy. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 pod numerem telefonu: (22) 460 55 67. Opłata jak za połączenie lokalne.